Kontakt

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.
Poza godzinami pracy firmy i w soboty mogą Państwo kontaktować się na numery GSM.

eIMAG Commerce
ul. Zgoda 14/5 60-128 Poznań
Tel. 61 678 55 21
GSM 669 167 819

Naszą firmę tworzy zespół kompetentnych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowych wdrożeniach systemów klasy ERP, e-sklepów, b2b. Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej dla firm różnej wielkości, działających w najrozmaitszych branżach.

Grono naszych pracowników to dynamicznie rozwijający się specjaliści z wielu dziedzin: wdrożeniowcy, serwisanci i programiści, którzy dzięki współpracy i połączeniu sił mogą zaoferować naszym Klientom najwyższą jakość obsługi i atrakcyjne warunki.

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach, stawiając jednocześnie na doświadczenie wsparte rzetelną wiedzą i umiejętnościami poparte certyfikatami branżowymi. Informatyka i jej praktyczne zastosowania w branży e-commerce są nie tylko naszą pracą. To nasza pasja. Nasz zespół systematycznie uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach, dzięki czemu możemy zagwarantować Klientom korzystającym z naszych usług dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i trendów obowiązujących w projektowaniu i wdrożeniach oprogramowania.