Multi Language

Elastyczność i dostępność rozwiązań internetowych powoduje, że z programu magazynowego WMS.net korzystać mogę nie tylko pracownicy magazynu, ale także klienci logując się do systemu przez przeglądarkę internetową.

Użytkownicy zdalni systemu magazynowego to nie zawsze klienci operujący językiem polskim. Klientami magazynu mogą być osoby z innych krajów, dla których program wyświetlający komunikaty po polsku jest mało przydatny. Potrzebne jest więc narzędzie, które pozwoli na wyświetlanie ekranów w języku określonym indywidualnie dla zalogowanego użytkownika. Domyślnie wszystkie formularze wyświetlane na ekranie ustawione są w języku polskim. Elastyczność oprogramowania do zarządzania magazynem WMS pozwala zdefiniować dowolny system opisów i odpowiednio skonfigurować słownik tłumaczeń. Użytkownik logując się do programu jest identyfikowany na podstawie przypisanego kodu kraju (wersji językowej), a komunikaty wyświetlane na ekranie zostają zastąpione zdefiniowanymi w słowniku danego kraju. Tłumaczenie odbywa się dynamicznie „w locie” po stronie serwera i dotyczy w roli klienta elementów programu: MENU użytkownika, Rejestry i tabele – tłumaczenia nagłówków kolumn – zawartość bazy danych pozostaje bez zmian – oryginalna treść formularze dopisywania dokumentów i kartotek.

program-magazynowy-multi-language-menu program-magazynowy-multi-language-slownik-tłumaczen-bar program-magazynowy-multi-language-slownik-tłumaczen-menu